loading...

خرید لایت باکس دیواری

توصیه‌هایی در باب گزینش تابلوی لایت باکس برای کسب‌وکارتان تابلو لایت باکس یک کدام از اشکال تابلوهای تبلیغاتی است که به دلیل داشتن ویژگی‌های مخصوص , امروزه رده خاصی میان دارندگان کسب&zw

شبنم عزیزی بازدید : 471 یکشنبه 14 اردیبهشت 1399 نظرات (0)

توصیه‌هایی در باب گزینش تابلوی لایت باکس برای کسب‌وکارتان

تابلو لایت باکس یک کدام از اشکال تابلوهای تبلیغاتی است که به دلیل داشتن ویژگی‌های مخصوص , امروزه رده خاصی میان دارندگان کسب‌وکار پیدا نموده است .

 

تابلوی لایت باکس چیست؟

در تابلوی لایت باکس از نور و روشنایی LED یا این که فلورسنت به کار گیری می‌گردد تا به اشخاص کاربر از آن یاری دهد پیام کمپانی یا این که نشان تجاری خویش را با روش‌های تبلیغاتی عملی و موثر در زمان شبانه‌روز در معرض رویت کرد اشخاص متفاوت قرار دهند . این مدل تابلوهای تبلیغاتی جالب و گیرا میباشند و می توانند بیش تر از پوسترهای تبلیغاتی همگانی دقت اشخاص را به خویش جلب نمایند ; بدین ترتیب , در صورتی‌که میخواهید کسب‌وکار خویش را تبلیغ فرمائید , تابلوی لایت باکس ابزاری موءثر است که قادر است به شما یاری دهد .

چاپ تابلو لایت باکس 

مزایای به کارگیری از این تابلوی تبلیغاتی

 

از سایرین برجسته‌تر گردید

تابلوی لایت باکس به شما امداد می نماید از سایرین برجسته‌تر گردید و در وقتی که سایر با پوسترها و کادرهای تبلیغاتی همگانی تولیدات و سرویس ها خویش را تبلیغ می کنند , شما مجهزتر از آن ها نشان داده گردید . این دسته تابلوی تبلیغاتی به شما اطمینان میدهد که تبلیغاتتان پیش از سایرین چشم می شود . در صورتی تابلوی لایت باکس را در جای قابل قبولی نصب فرمایید , میتواند به روش مؤثری برای جلب اعتنا مشتریان تازه تبدیل شود , به خصوص در‌حالتی که چیزی اختصاصی یا این که نوعی سفارش مختص را ارائه کرده باشید .

 

بهبود جستجوی مشتری

چرا مشتریان خویش را با به کار گیری از تابلوهای کهن و خسته‌کننده در جهت کسب‌وکار خویش ساماندهی می‌کنید؟ با نصب و به کارگیری از تابلوی لایت باکس که پر‌از پیام‌ها و راهنمایی‌های جالب است , کاری فرمائید که جستجویشان به تجربه‌ای جالب , دیدنی و به‌یادماندنی تبدیل شود .

 

در حین شبانه‌روز چشم گردید

یکی‌از مهم ترین مزایای به کارگیری از این جور تابلوی تبلیغاتی آن است که در زمان شبانه‌روز گویا است . نظیر پروانه‌هایی که به گرد فروغ و روشنایی میچرخند , مشتریان احتمالی دربین ظلمت هوا به‌سوی نوروفروغ تابلوهای تبلیغاتی کشیده میگردند که سبب ساز می گردد پیامتان در هنگامی که سوار اتوبوس می شوند یا این که به گردش شبانه میروند , در ذهنشان باقی بماند .

پیام روی تابلو را به‌آسانی تغییر‌و تحول دهید

تابلوی لایت باکس برای به کارگیری در مغازه‌ها , باشگاه‌های شبانه یا این که رویدادهایی که بایستی پیغام‌های خویش را بسته به فصل‌ها , فروش‌ها و پیشنهادها تغییر و تحول دهند , مضاعف خوب است . درحالی‌که پیام روی تابلو بایستی تغییر تحول نماید , سرمایه‌گذاری بر روی تابلوی لایت باکس کاری خوب است و نیازی نیست خودتان پی درپی آن را تغییر تحول دهید .

مثال ای از تابلو لایت باکس

 

کدام‌یک را می بایست تعیین کنم؟

گزینش یک تابلوی لایت باکس نباید عمل مشکلی باشد , صرفا کافی است فهرستی از نیازمندی‌هایتان را مهیا کرده و به طراح تابلو تحویل دهید . علاوه بر این , می بایست مقدار پیامی را که می خواهید روی تابلو درج شود هم در حیث بگیرید . به کارگیری از تابلوی لایت باکس برای یک عکس کوچک یا این که شعار عمل قابل قبولی نیست , این تابلوها یک مزیت دیگر نیز دارا‌هستند . بزرگ تصور کنید . یکی دیگر از مزایای به کار گیری از تابلوهای لایت باکس این است که می‌توان آنان را در اندازه‌ها و پرداخت‌های جلو سفارشی ساخت کرد ; بدین ترتیب , در صورتی رنگ نقره‌ای درخشان برایتان مطلوب است , احتمال دارد که تابلوی لایت باکس با آن مطابقت داشته باشد . علاوه بر این , می توانید لایت باکس‌های خمیده هم گزینش نمائید که برای تبلیغات در خیابان‌ها دوچندان مطلوب است . این دسته تابلو قادر است در همگی زوایا لحاظ اشخاص در درحال حاضر عبور را به خویش جلب نماید , به به جای اینکه مسطح باشد و صرفا کسانی می توانند آن را ببینند که روبرویش قرار دارا‌هستند .

 

لینک‌های مرتبط:

http://samdhprint.blog.ir/1399/02/08/lightbox-price
http://samdhprint.blogfa.com/post/39
https://samdhprint.blogsky.com/1399/02/08/post-46/light-box-frameless
https://vk.com/@477894867-light-box
http://lightbox.blogfa.com/post/13
http://lightboxframless.mihanblog.com/post/16
http://lightbox.farhangblog.ir/Post/8/lightbox
http://samdhprint.titablog.com/post-28886.html
http://lightbox.avablog.ir/post/15/lightbox-crystal
http://lightbox.famblog.ir/post/14
https://lightbox.blogsky.com/1399/02/14/post-14/light-box
http://lightbox.rozblog.com/post/16

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic
تابلو تبلیغاتی لایت باکس در خانه طراحان سام با استفاده از منبع نوری که از پشت به آن تابیده می شود ساخته می شود و در انواع لایت باکس فریم لس آلومینیومی، اسنپ فریم، کریستالی، مگنتی و تبلیغاتی شهری ساخته می شود. تلفن تماس جهت ثبت سفارش: 02187700017
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟