loading...

خرید لایت باکس دیواری

لایت باکس ها جور جدیدی از تبلیغات محیطی می باشند . این تابلو ها , داخل باکس ای از نور و روشنایی و رنگ های دیدنی , که عموماً متاع باکس , آلومینیوم است , ساخته می

شبنم عزیزی بازدید : 439 یکشنبه 16 شهریور 1399 نظرات (0)

 

معرفی انواع لایت باکس های تبلیغاتی

لایت باکس ها جور جدیدی از تبلیغات محیطی می باشند . این تابلو ها , داخل باکس ای از نور و روشنایی و رنگ های دیدنی , که عموماً متاع باکس , آلومینیوم است , ساخته میشوند . اما سازه به ذوق وسلیقه مشتری تابلوسازی , می توان فرآورده متفاوتی را برای ساخت لایت باکس بهره برد . یکی‌از مهم‌ترین امور برای زیباتر کردن فضای شهری و جلوه های بصری آن , به کارگیری مطلوب از اطلاع رسانی های تبلیغاتی است . تا جایی که در کشورهای توسعه‌ یافته و اخیراً در بعضی از کشورهای در حال پیش رفت , در شهرداری‌ ها و اداره ‌های تحت تیم آن , کمیته ها و اداره هایی برای رئیس در لحاظ میگیرند .

 

ارتقا قابل‌ دقت گونه های روش های بازرگانی و اطلاع رسانی های تبلیغاتی , مثل تبلیغات دیجیتالی , تابلو لایت باکس, بیلبورد ها و بنر های بزرگ , تبلیغات یک سری بعدی و انیمیشنی و . . . منجر شده‌است تا شرکت های و مؤسسات تجاری و صنعتی , به تاءمل به کارگیری از طریق های تبلیغاتی تازه بیفتند . روش هایی که نیز تنوع دارا هستند و نیز مقرون به صرفه میباشند و خوب تر از گذشته می‌توانند در جلب اعتنا مشتری امداد نمایند .

لایت باکس آلومینیومی 

تا چندین سال اخیر , بنر های تبلیغاتی , نیز به خاطر آسانی در نصب و نیز به خاطر هزینه کمتر , مورد دقت اداره ها و شرکتهای برای تبلیغ کالا و یا این که سرویس ها خودشان بودند . ولی همانطور که قطعاً بازدید نموده اید , کیفیت این جور از بنر ها , دوچندان زیر بود و بعداز مدتی , به دلیل باد و باران و کارداران محیطی , شاهد مشکلاتی در رنگ و کیفیت نوشته این گونه از بنرها می‌شدیم . مگر آنکه هر هفته , موسسه و یا این که کمپانی تبلیغ‌کننده بنر خویش را بده بستان می کرد تا کیفیت ظاهری آن تغییر و تحول نکند , که بدیهی است این فعالیت چقدر هزینه بر و زمانبر است .

 

به این ترتیب چنین روش هایی از نگاه اقتصادی مقرون به صرفه نبوده و به طور معمول برای کسب و فعالیت های متفاوت توشه مالی فراوانی به همراه خواهد داشت . بنابراین کسب و شغل های گوناگون در‌پی روش هایی برای کاهش هزینه و ارتقا کیفیت و کارآیی تبلیغات می‌باشند .

گونه های تابلو لایت باکس

 

تابلوهای لایت باکس دارنده گونه های متفاوتی می‌باشند . به صورت خلاصه می توان اعلام کرد که در 5 گونه وجود دارد . قاب لس آلومینیومی , اسنپ قاب , کریستالی و پارچه ای . بعضا از آنان داخل دیوار جاسازی میگردند . به احتمال فراوان در ساختمان های پزشکان و مکان های متعددی آن‌ها را تماشا نموده اید . تقریباً همانند یک فریم عکس میباشند . ولی وضوح و جذابیت آنان زیاد بیشتر است . امروزه در بعضا از موزه ها و برای دو چندان کردن نازکی های اثر هنری , از دسته دیواری آن به کارگیری می نمایند .

لایت باکس کریستالی

 

لایت باکس کریستالی دسته جدیدتری است که قابلیت و امکان بده بستان نوشته تبلیغ را دوچندان راحت خیس نموده است . به راحتی می توان نوشته تبلیغ را میان دو پلاستیک شیشه جانور در‌این مدل بده بستان کرد . نکته جذاب دقت راجع به کریستالی , این است که می توان آن‌ها‌را در جاهای گوناگون نصب کرد . روی سنگ , گچ , چوب و چه بسا روی سقف قابیلت نصب دارا‌هستند . صورت هایی نیز که برای این مدل موجود هست به ذوق وسلیقه مشتری تابلوسازی است و قادر است هر شکلی باشد , به‌این مفهوم که صرفا به صورت مربع و مستطیل نیستند و میتوانند وضعیت های دیگری نیز داشته باشند .

لایت باکس آویز تبلیغاتی

 

گونه دیگری که محبوبیت متعددی نیز داراست , جور معلق است . یک کدام از مزایای حیاتی در‌این مدل , مصرف کم برق نسبت به اشکال دیگر است و به خاطر قابلیت و امکان معلق بودن , در مکان های فراتر نسبت به مرحله زمین تعبیه می گردند . از این رو , جلب اعتنا بیشتری خواهند کرد .

تابلوسازی لایت باکس

واضح است که مشتری تابلوسازی برای تبلیغ کسب‌وکار خویش , نیاز به تنوع در تبلیغات دارااست . به همین علت بایستی اگر چه وقت یک توشه , نوشته تبلیغ خویش را عوض نماید . این فعالیت ممکن است چه بسا به صورت هفتگی نیز صورت بپذیرد . اکثر وقت ها شهرداری ها , با این خصوصیت رمز و عمل دارا‌هستند و به مناسبت اعیاد و یا این که روزها متفاوت بایستی نوشته تبلیغ خویش را تغییر و تحول دهند . عمده کارشناسان پیشنهاد میکنند , درصورتی که دائما نیاز به بده بستان تصویر و نوشته اطلاع رسانی دارید , از لایت باکس مگنتی استعمال نمایید . به دلیل آنکه برای بده بستان تصویر و نوشته اطلاع رسانی , عمل بی آلایش ای را می بایست انجام دهید . معمولاً پشت انها از ام دی اف است و ردوبدل نوشته , دوچندان پر سرعت رخداد می افتد و نیاز به مهارت خاصی ندارد .

 

جلب دقت مشتری به نوشته و تصویر اطلاع رسانی فراوان اصلی خیس از جلب دقت او به ساختار خویش تابلو است . در شرایطی که در تابلو تبلیغاتی از دستکم آلومینیوم ممکن مصرف شود تا وضوح تصویر مهم ارتقا یابد و نگاه مشتری را بیشتر به نوشته تبلیغ متوجه سازد تا صورت و شمایل تابلو , از گونه کادر لس مصرف شده شده‌است .

 

گاهی اوقات نیز بعضی از مشتریان تابلوسازی با یک تیر دو نشان می زنند . به‌این معنی که با به کار گیری از لایت باکس اسنپ قاب ( به خاطر کم بودن ضخامت آن , که حدود 3 سانتی متر است ) , نیز تحت عنوان پنجره و نیز تحت عنوان یک تابلوی دکوری و تبلیغاتی استعمال می نمایند . بده بستان نوشته و تصویر این گونه نیز کمتر از یک دقیقه ارتفاع می‌کشد . بعضی از این گونه ها , یک طرفه و دو طرفه می باشند . یک از دیدنی ترین نماها برای تبلیغات , عرش مجازی است که در سقف‌ها کاربرد دارااست و معمولاً در هتل‌ها و کافی شاپ ها , به کارگیری می‌گردد .

در شرایطی‌که بخواهیم بگوییم که از چه چیز هایی تاسیس شده است بایستی بگوییم که‌این گونه از تابلو های تبلیغاتی را معمولاً از پارچه بک لایت و چراغ های ال ای دی میسازند . برای داشتن پایداری خوب تر در قبال نور آفتاب و یا این که تغییرات رنگ محیط و نیز چنین برای ارتقای کیفیت چاپ دیجیتال در عمل های تبلیغاتی , از فناوری UV استعمال می شود . این فناوری امداد می نماید تا لایت باکس نیز در فضای بسته نظیر مغازه ها و . . . و نیز در فضای گشوده نظیر شهرداری و دیگر مؤسسات اجتماعی , مورد به کارگیری قرار بگیرد و این گونه به صورت یک رو و دورو و چهار رو عرضه می گردد .

سازش تابلوهای لایت باکس با آب و هوا و موقعیت جوی‌بار

 

یکی‌از مهمترین مساله راجع به این دسته از آگهی‌ها , سازش آن‌ ها با آب و هوای متعدد است . شما برای تبلیغ اداره و کمپانی خویش , می بایست اطلاع رسانی مورد نظرتان را مقابل روئت کرد مردمان قرار دهید . مسلماً فضاهای روباز تعیین اولیه شما خواهد بود . البته مشاجره اساسی این است که در فضاهای روباز , وضعیت محیطی بر روی تبلیغ شما تأثیر خواهد گذاشت . مثلاً در حالتی‌که ناحیه ‌ای که در آن تبلیغی را به صورت بنر قرار داده‌اید , باد و باران متعددی داشته باشد , مسلماً بنر , بعد از برهه زمانی کوتاهی , کیفیت ابتدایی را نخواهد داشت .

 

از این رو شرکت‌ها و سازمان‌ها برای متضرر نشدن , می بایست به تفکر به کارگیری از تابلو های تبلیغاتی امروزی باشند یکی گزینه‌ های مناسب برای آن ها می تواند , تابلو لایت باکس باشد . از این رو در ساخت این تابلوها , از پلی استر , و نایلون و دیگر مواد مستحکم و سازگار با آب و هوای گوناگون به کار گیری می‌گردد تا کیفیت نوشته و تصویر تبلیغ در زمان مدتی که در معرض رویت کرد عموم قرار گرفته است , مبتلا نقص‌ و کاهش نشود

 

 

منابع:

http://businesscard.niliblog.ir/post/18/light-box.html

 

http://businesscard.famblog.ir/post/21

 


مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic
تابلو تبلیغاتی لایت باکس در خانه طراحان سام با استفاده از منبع نوری که از پشت به آن تابیده می شود ساخته می شود و در انواع لایت باکس فریم لس آلومینیومی، اسنپ فریم، کریستالی، مگنتی و تبلیغاتی شهری ساخته می شود. تلفن تماس جهت ثبت سفارش: 02187700017
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟