loading...

خرید لایت باکس دیواری

لایت باکس ها جور جدیدی از تبلیغات محیطی می باشند . این تابلو ها , داخل باکس ای از نور و روشنایی و رنگ های دیدنی , که عموماً متاع باکس , آلومینیوم است , ساخته می

معرفی انواع لایت باکس های تبلیغاتی

شبنم عزیزی بازدید : 365 یکشنبه 16 شهريور 1399 نظرات (0)

 

معرفی انواع لایت باکس های تبلیغاتی

لایت باکس ها جور جدیدی از تبلیغات محیطی می باشند . این تابلو ها , داخل باکس ای از نور و روشنایی و رنگ های دیدنی , که عموماً متاع باکس , آلومینیوم است , ساخته میشوند . اما سازه به ذوق وسلیقه مشتری تابلوسازی , می توان فرآورده متفاوتی را برای ساخت لایت باکس بهره برد . یکی‌از مهم‌ترین امور برای زیباتر کردن فضای شهری و جلوه های بصری آن , به کارگیری مطلوب از اطلاع رسانی های تبلیغاتی است . تا جایی که در کشورهای توسعه‌ یافته و اخیراً در بعضی از کشورهای در حال پیش رفت , در شهرداری‌ ها و اداره ‌های تحت تیم آن , کمیته ها و اداره هایی برای رئیس در لحاظ میگیرند .

 

ارتقا قابل‌ دقت گونه های روش های بازرگانی و اطلاع رسانی های تبلیغاتی , مثل تبلیغات دیجیتالی , تابلو لایت باکس, بیلبورد ها و بنر های بزرگ , تبلیغات یک سری بعدی و انیمیشنی و . . . منجر شده‌است تا شرکت های و مؤسسات تجاری و صنعتی , به تاءمل به کارگیری از طریق های تبلیغاتی تازه بیفتند . روش هایی که نیز تنوع دارا هستند و نیز مقرون به صرفه میباشند و خوب تر از گذشته می‌توانند در جلب اعتنا مشتری امداد نمایند .

لایت باکس آلومینیومی 

تا چندین سال اخیر , بنر های تبلیغاتی , نیز به خاطر آسانی در نصب و نیز به خاطر هزینه کمتر , مورد دقت اداره ها و شرکتهای برای تبلیغ کالا و یا این که سرویس ها خودشان بودند . ولی همانطور که قطعاً بازدید نموده اید , کیفیت این جور از بنر ها , دوچندان زیر بود و بعداز مدتی , به دلیل باد و باران و کارداران محیطی , شاهد مشکلاتی در رنگ و کیفیت نوشته این گونه از بنرها می‌شدیم . مگر آنکه هر هفته , موسسه و یا این که کمپانی تبلیغ‌کننده بنر خویش را بده بستان می کرد تا کیفیت ظاهری آن تغییر و تحول نکند , که بدیهی است این فعالیت چقدر هزینه بر و زمانبر است .

 

به این ترتیب چنین روش هایی از نگاه اقتصادی مقرون به صرفه نبوده و به طور معمول برای کسب و فعالیت های متفاوت توشه مالی فراوانی به همراه خواهد داشت . بنابراین کسب و شغل های گوناگون در‌پی روش هایی برای کاهش هزینه و ارتقا کیفیت و کارآیی تبلیغات می‌باشند .

گونه های تابلو لایت باکس

 

تابلوهای لایت باکس دارنده گونه های متفاوتی می‌باشند . به صورت خلاصه می توان اعلام کرد که در 5 گونه وجود دارد . قاب لس آلومینیومی , اسنپ قاب , کریستالی و پارچه ای . بعضا از آنان داخل دیوار جاسازی میگردند . به احتمال فراوان در ساختمان های پزشکان و مکان های متعددی آن‌ها را تماشا نموده اید . تقریباً همانند یک فریم عکس میباشند . ولی وضوح و جذابیت آنان زیاد بیشتر است . امروزه در بعضا از موزه ها و برای دو چندان کردن نازکی های اثر هنری , از دسته دیواری آن به کارگیری می نمایند .

لایت باکس کریستالی

 

لایت باکس کریستالی دسته جدیدتری است که قابلیت و امکان بده بستان نوشته تبلیغ را دوچندان راحت خیس نموده است . به راحتی می توان نوشته تبلیغ را میان دو پلاستیک شیشه جانور در‌این مدل بده بستان کرد . نکته جذاب دقت راجع به کریستالی , این است که می توان آن‌ها‌را در جاهای گوناگون نصب کرد . روی سنگ , گچ , چوب و چه بسا روی سقف قابیلت نصب دارا‌هستند . صورت هایی نیز که برای این مدل موجود هست به ذوق وسلیقه مشتری تابلوسازی است و قادر است هر شکلی باشد , به‌این مفهوم که صرفا به صورت مربع و مستطیل نیستند و میتوانند وضعیت های دیگری نیز داشته باشند .

لایت باکس آویز تبلیغاتی

 

گونه دیگری که محبوبیت متعددی نیز داراست , جور معلق است . یک کدام از مزایای حیاتی در‌این مدل , مصرف کم برق نسبت به اشکال دیگر است و به خاطر قابلیت و امکان معلق بودن , در مکان های فراتر نسبت به مرحله زمین تعبیه می گردند . از این رو , جلب اعتنا بیشتری خواهند کرد .

تابلوسازی لایت باکس

واضح است که مشتری تابلوسازی برای تبلیغ کسب‌وکار خویش , نیاز به تنوع در تبلیغات دارااست . به همین علت بایستی اگر چه وقت یک توشه , نوشته تبلیغ خویش را عوض نماید . این فعالیت ممکن است چه بسا به صورت هفتگی نیز صورت بپذیرد . اکثر وقت ها شهرداری ها , با این خصوصیت رمز و عمل دارا‌هستند و به مناسبت اعیاد و یا این که روزها متفاوت بایستی نوشته تبلیغ خویش را تغییر و تحول دهند . عمده کارشناسان پیشنهاد میکنند , درصورتی که دائما نیاز به بده بستان تصویر و نوشته اطلاع رسانی دارید , از لایت باکس مگنتی استعمال نمایید . به دلیل آنکه برای بده بستان تصویر و نوشته اطلاع رسانی , عمل بی آلایش ای را می بایست انجام دهید . معمولاً پشت انها از ام دی اف است و ردوبدل نوشته , دوچندان پر سرعت رخداد می افتد و نیاز به مهارت خاصی ندارد .

 

جلب دقت مشتری به نوشته و تصویر اطلاع رسانی فراوان اصلی خیس از جلب دقت او به ساختار خویش تابلو است . در شرایطی که در تابلو تبلیغاتی از دستکم آلومینیوم ممکن مصرف شود تا وضوح تصویر مهم ارتقا یابد و نگاه مشتری را بیشتر به نوشته تبلیغ متوجه سازد تا صورت و شمایل تابلو , از گونه کادر لس مصرف شده شده‌است .

 

گاهی اوقات نیز بعضی از مشتریان تابلوسازی با یک تیر دو نشان می زنند . به‌این معنی که با به کار گیری از لایت باکس اسنپ قاب ( به خاطر کم بودن ضخامت آن , که حدود 3 سانتی متر است ) , نیز تحت عنوان پنجره و نیز تحت عنوان یک تابلوی دکوری و تبلیغاتی استعمال می نمایند . بده بستان نوشته و تصویر این گونه نیز کمتر از یک دقیقه ارتفاع می‌کشد . بعضی از این گونه ها , یک طرفه و دو طرفه می باشند . یک از دیدنی ترین نماها برای تبلیغات , عرش مجازی است که در سقف‌ها کاربرد دارااست و معمولاً در هتل‌ها و کافی شاپ ها , به کارگیری می‌گردد .

در شرایطی‌که بخواهیم بگوییم که از چه چیز هایی تاسیس شده است بایستی بگوییم که‌این گونه از تابلو های تبلیغاتی را معمولاً از پارچه بک لایت و چراغ های ال ای دی میسازند . برای داشتن پایداری خوب تر در قبال نور آفتاب و یا این که تغییرات رنگ محیط و نیز چنین برای ارتقای کیفیت چاپ دیجیتال در عمل های تبلیغاتی , از فناوری UV استعمال می شود . این فناوری امداد می نماید تا لایت باکس نیز در فضای بسته نظیر مغازه ها و . . . و نیز در فضای گشوده نظیر شهرداری و دیگر مؤسسات اجتماعی , مورد به کارگیری قرار بگیرد و این گونه به صورت یک رو و دورو و چهار رو عرضه می گردد .

سازش تابلوهای لایت باکس با آب و هوا و موقعیت جوی‌بار

 

یکی‌از مهمترین مساله راجع به این دسته از آگهی‌ها , سازش آن‌ ها با آب و هوای متعدد است . شما برای تبلیغ اداره و کمپانی خویش , می بایست اطلاع رسانی مورد نظرتان را مقابل روئت کرد مردمان قرار دهید . مسلماً فضاهای روباز تعیین اولیه شما خواهد بود . البته مشاجره اساسی این است که در فضاهای روباز , وضعیت محیطی بر روی تبلیغ شما تأثیر خواهد گذاشت . مثلاً در حالتی‌که ناحیه ‌ای که در آن تبلیغی را به صورت بنر قرار داده‌اید , باد و باران متعددی داشته باشد , مسلماً بنر , بعد از برهه زمانی کوتاهی , کیفیت ابتدایی را نخواهد داشت .

 

از این رو شرکت‌ها و سازمان‌ها برای متضرر نشدن , می بایست به تفکر به کارگیری از تابلو های تبلیغاتی امروزی باشند یکی گزینه‌ های مناسب برای آن ها می تواند , تابلو لایت باکس باشد . از این رو در ساخت این تابلوها , از پلی استر , و نایلون و دیگر مواد مستحکم و سازگار با آب و هوای گوناگون به کار گیری می‌گردد تا کیفیت نوشته و تصویر تبلیغ در زمان مدتی که در معرض رویت کرد عموم قرار گرفته است , مبتلا نقص‌ و کاهش نشود

 

 

منابع:

http://businesscard.niliblog.ir/post/18/light-box.html

 

http://businesscard.famblog.ir/post/21

 


مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
درباره ما
Profile Pic
تابلو تبلیغاتی لایت باکس در خانه طراحان سام با استفاده از منبع نوری که از پشت به آن تابیده می شود ساخته می شود و در انواع لایت باکس فریم لس آلومینیومی، اسنپ فریم، کریستالی، مگنتی و تبلیغاتی شهری ساخته می شود. تلفن تماس جهت ثبت سفارش: 02187700017
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟